עיצוב פנים 

 

 

מהו תפקידי כמעצבת הפנים של ביתכם, ואילו שירותים אני מציעה?


לפני שמתחילים – מה אתם אוהבים? מה אתם צריכים?


עיצוב פנים טוב קורה בכמה מישורים: קודם כל – כך אני מאמינה – חשוב שהצרכים של כל בני הבית ימולאו. משמעות הדבר: לפני שאני מתחילה לעבוד, אני משוחחת ארוכות עם בני הבית, שומעת מהם על הצרכים, הרצונות והחלומות שלהם, מבקרת בביתם הנוכחי ולומדת על חייהם. זהו הבסיס לכל – רק כך יתאים הבית בדיוק לאנשים שגרים בו.

לאחר מכן באה ההיכרות שלי עם הבית עצמו: אני רואה קשר הדוק בין האדריכלות ועיצוב הפנים. אני מבצעת בעצמי מדידה מאוד מדויקת שלו, מכיוון שבסופו של דבר כל אי דיוק קטן במידות יכול לגרום לצרות גדולות בבצוע. אני בוחנת, ביחד עם בעלי הבית, את נתוניו:  גודלו, כיווני האוויר והאור, הנוף הנשקף מהחלונות, מקורות הרעש בסביבה. וכמובן לא שוכחת את הנתונים הטכניים – מיקומי צנרת מים וביוב, עמודים קיימים שאי אפשר לשנותם, מבנה החלונות, בעיות איטום ובידוד.  

את עיצוב הפנים בבית שבתמונה תוכלו לראות כאן. 

עיצוב פנים – הכנת תכניות:  עיצוב אישי המתאים לכם בדיוק:


כל אלו מהווים בסיס להמשך: אני מציעה כמה אופציות לתכנון. בשלב זה אני מתרכזת עדיין בתכנון הפונקציונלי – איך מחלקים את החלל, איפה ממוקמים הרהיטים, איך מתוכנן המטבח. חשוב לי תמיד להציע כמה אפשרויות לכל דבר, כדי להיות בטוחה שאנחנו בוחרים את האפשרות הטובה ביותר, ולא סתם את זו שצצה לה ראשונה. לאחר דיונים רבים – זה מין פינג-פונג ביני ובין הקליינטים – אנחנו בוחרים בסופו של דבר את התכנית הסופית.


איך עושים זאת בעיצוב פנים של דירות ישנות בתל אביב?

 

הכדור עובר לידי, ואני מכינה תכניות עבודה מפורטות: תכניות הריסה, בניה, חשמל, אינסטלציה, נגרות, חלנות, ופרטי הבנין כמו מדרגות, נישות, מעקות, וכד’. 

 חדר נערה בעליית גג - אדריכלות ועיצוב פנים

חדר נערה בעליית גג – אדריכלות ועיצוב פניםהביצוע:


אז מגיע החלק הכייפי בביותר בעבודתה של מעצבת הפנים: בחירת כל החומרים והצבעים. אני מלווה את הקליינטים שלי בחירת הריצוף, חיפויי הקירות, משטחי העבודה, ארונות המטבח,  כיורים, ברזים, צבעי הקירות, ועוד ועד פריטים. המבחר הקיים הוא עצום ומבלבל  מאוד, וכאשת מקצוע אני מכירה ספקים וחנויות, יודעת לכוון ולהדריך – ושומרת שבכל התהליך הארוך הזה לא תשמט מאיתנו התמונה הכוללת.

תהליך הבצוע עצמו דורש בחירה קפדנית של קבלן ובעלי המקצוע, וקשר צמוד עם בעלי המקצוע בזמן בצוע עבודות הבניה והשיפוצים – קשר שהוא בדרך כלל לא קל. אני נמצאת שם עבור בעלי הבית, בפקוח על בעלי המקצוע ובביקורים תכופים באתר הבניין.

 

ולהשלמת הטאצ’ האישי: בחירת בדי ריפוד,  פריטי ריהוט, גופי תאורה, ווילונות, ועוד ועוד…….


פעמים רבות – לא תמיד – אני ממשיכה עם הקליינטים שלי גם לשלבים האלו של עיצוב הפנים. גם כאן, אני מנסה למצוא מה הם אוהבים, לשלב פריטים שנמצאים כבר ברשותם ויש להם ערך עבורם, וליצור משהו שבו הם ירגישו הכי טוב שאפשר. אני מכירה את השוק, יודעת מה אופנתי ומודרני, ועם זאת משתדלת ליצור משהו שהוא יחודי ומיוחד עבור בעלי הבית. עיצוב פנים בווילה

עיצוב פנים בווילה


 
 

והתוצאות?  

 

 עיצוב פנים - בחירת בדים

עיצוב פנים – בחירת בדים עיצוב הפנים משתלב עם תכנון הגינה..

עיצוב הפנים משתלב עם תכנון הגינה.. 

(הנה עוד על פרויקטים שלי של עיצוב פנים…)