עיצוב פנים סלון: דירה בהמשכיםעיצוב פנים בהרצליה:


את הדירה הזאת, הנמצאת בהרצליה,  בעלת הבית ואני מעצבות במשותף כבר שנים אחדות: בכל פעם נוסף משהו, זז משהו, משתנה משהו. זה תהליך ארוך ואיטי, ששתינו נהנות ממנו מאוד.הבסיס לעיצוב פנים הסלון היה  ריהוט משנות השבעים, שמלווה את בני הזוג כבר מראשית חייהם המשותפים. אני מאוד אוהבת להשתמש ברהיטים בעלי היסטוריה משפחתית ארוכה! למרות שמבחינה כספית זה לא בהכרח משתלם, החלטנו לשמר את הרהיטים הישנים בגלל נוסטלגיה, בגלל  איכותם ויופיים, ובגלל העיצוב העל-זמני שלהם. ריפדנו אותם מחדש בבד יוקרתי, בצבע חום עשיר ועמוק.  כדי להחיות את המראה, הוספנו כריות בצבעים מתאימים – זהב, ארגמן, והדפסי פרחים אלגנטיים בשחור ובחום.


במשך הזמן נוספו רהיטים שונים לסלון ולפינת האוכל, במגוון סגנונות, החל מריהוט עתיק  ואיכותי ועד למודרני לגמרי. כמו כן הוספנו מספר גדול של גופי תאורה מסוגים שונים, רובם בעיצוב מודרני .
את התמונות הרבות שהיו תלויות בדירה בעבר הורדנו בשלב ראשון. בחרנו מספר קטן של תמונות, שאותן אהבנו במיוחד,  ותלינו אותן בקבוצה מעל הספה, ובקבוצות נוספות בבית. לכל קבוצה יש קו משותף, וסדר מסוים, וכך התמונות מדגישות את פינות הבית השונות.


פעם אחת, תוך כדי עיצוב פנים הסלון,  גם שיפצנו. והזזנו גם כמה קירות…. ובמשך כל התהליך נוצר עיצוב הרמוני, עשיר, ועם זאת שקט .הנה ההיפך מכך – טיפים להתחדשות מהירה בעיצוב דירה….


וגם משהו על עיצוב דירות יוקרה של משרדנו.