עיצוב פנים

Interior Design 

Here are some  more examples of interior design of   luxury homes in Israel IMG_8282_resize 

מהו תפקידי כמעצבת הפנים של ביתכם, ואילו שירותי עיצוב פנים אני מציעה?


לפני שמתחילים:

 

עיצוב פנים טוב קורה בכמה מישורים: קודם כל – כך אני מאמינה – חשוב שהצרכים של כל בני הבית ימולאו. משמעות הדבר: לפני שאני מתחילה לעבוד, אני משוחחת ארוכות עם בני הבית, שומעת מהם על הצרכים, הרצונות והחלומות שלהם, מבקרת בביתם הנוכחי ולומדת על חייהם. זהו הבסיס לכל – רק כך יתאים הבית בדיוק לאנשים שגרים בו.


לאחר מכן באה ההיכרות שלי עם הבית עצמו: אני רואה קשר הדוק בין האדריכלות ועיצוב הפנים. אני מבצעת בעצמי מדידה מאוד מדויקת שלו, מכיוון שבסופו של דבר כל אי דיוק קטן במידות יכול לגרום לצרות גדולות בבצוע. אני בוחנת, ביחד עם בעלי הבית, את נתוניו:  גודלו, כיווני האוויר והאור, הנוף הנשקף מהחלונות, מקורות הרעש בסביבה. וכמובן לא שוכחת את הנתונים הטכניים – מיקומי צנרת מים וביוב, עמודים קיימים שאי אפשר לשנותם, מבנה החלונות, בעיות איטום ובידוד.IMG_8021_resize

תכניות עיצוב פנים:כל אלו מהווים בסיס להמשך: אני מציעה כמה אופציות לתכנון. בשלב זה אני מתרכזת עדיין בתכנון הפונקציונלי – איך מחלקים את החלל, איפה ממוקמים הרהיטים, איך מתוכנן המטבח. חשוב לי תמיד להציע כמה אפשרויות לכל דבר, כדי להיות בטוחה שאנחנו בוחרים את האפשרות הטובה ביותר, ולא סתם את זו שצצה לה ראשונה.

 
לאחר דיונים רבים – זה מין פינג-פונג ביני ובין הקליינטים – אנחנו בוחרים בסופו של דבר את התכנית הסופית. הכדור עובר לידי, ואני מכינה תכניות עבודה מפורטות: תכניות הריסה, בניה, חשמל, אינסטלציה, נגרות, חלנות, ופרטי הבנין כמו מדרגות, נישות, מעקות, וכד’.

10696190_934144816613909_8653939752347078138_n  

 

הביצוע:

 

אז מגיע החלק הכייפי בביותר בעבודתה של מעצבת הפנים: בחירת כל החומרים והצבעים. אני מלווה את הקליינטים שלי בחירת הריצוף, חיפויי הקירות, משטחי העבודה, ארונות המטבח,  כיורים, ברזים, צבעי הקירות, ועוד ועד פריטים. המבחר הקיים הוא עצום ומבלבל  מאוד, וכאשת מקצוע אני מכירה ספקים וחנויות, יודעת לכוון ולהדריך – ושומרת שבכל התהליך הארוך הזה לא תשמט מאיתנו התמונה הכוללת.


תהליך הבצוע עצמו דורש בחירה קפדנית של קבלן ובעלי המקצוע, וקשר צמוד עם בעלי המקצוע בזמן בצוע עבודות הבניה והשיפוצים – קשר שהוא בדרך כלל לא קל. אני נמצאת שם עבור בעלי הבית, בפקוח על בעלי המקצוע ובביקורים תכופים באתר הבניין.

 בחירת בדי ריפוד,  פריטי ריהוט, גופי תאורה, ווילונות, ועוד ועוד…….3

פעמים רבות – לא תמיד – אני ממשיכה עם הקליינטים שלי גם לשלבים האלו של עיצוב פנים. גם כאן, אני מנסה למצוא מה הם אוהבים, לשלב פריטים שנמצאים כבר ברשותם ויש להם ערך עבורם, וליצור משהו שבו הם ירגישו הכי טוב שאפשר.


אני מכירה את השוק, יודעת מה אופנתי ומודרני, ועם זאת משתדלת ליצור משהו שהוא יחודי ומיוחד עבור בעלי הבית.וכמה דוגמאות של “לפני” ו”אחרי”  :לפני תחילת עבודות עיצוב הפנים

 לפני 

אחרי סיום עבודות עיצוב הפנים

 אחרי 

 המדרגות לפני שיפוץ הבית

לפני המדרגות אחרי שיפוץ הבית - צד אחד

אחרי  שיפוץ דירה ישנה בתל אביב:: לפני עבודות השיפוץ                                                                                                                          לפני


 

 שיפוץ דירה ישנה בתל אביב:: אחרי גמר עבודות השיפוץ

אחרי                                                                                                                            לפני
      

                                                                                    אחרי 

הנה דוגמאות של עיצוב פנים בדירות יוקרה, בתכנונו של משרדנו…..