כתבות אינטרנט

תכנון גינה: איך לקשר בין הגינה לבית, ולהנות משניהם

איך לקשור את הגינה לבית, ועל ידי כך להגדיל את ההנאה משניהם? איך לגרום לכך שהגינה תהיה שימושית יותר, והבית יפה יותר? הנה כמה רעיונות טובים, והרבה דוגמאות מעבודתי.

חידוש מהיר בבית

כמה טיפים להתחדשות ודוגמאות לשינויים שאפשר לבצע בקלות ובזול, מבלי להיכנס לתהליך ארוך של בניה ושיפוצים, ומבלי להפוך את כל הבית.
שינויים נקודתיים, שישדרגו וישפרו ויעשו חשק לעוד…..

פינת אוכל – איך לעשות זאת נכון, וגם כמה דוגמאות

לכל משפחה הרגלים וצרכים משלה, וגם הבתים והדירות שונים אחד מהשני. איך ניצור פינות אוכל יפה ונוחה, המתאימה לצרכי המשפחה, לאופייה והרגליה?

מקומות איחסון בבית

מה הסוד הגדול של יצירת בית מוצלח?
אחרי הרבה שנים של ניסיון בתכנון ועיצוב בתים, הנה התשובה שלי לשאלה: המרכיב הכי חשוב בתכנון הבית הוא דווקא יצירת מספיק מקומות אחסון! כך תעשו זאת:

פינת עבודה ביתית

יותר ויותר אנשים עובדים היום מהבית, וזקוקים לפינת עבודה ביתית. איך תעצבו לכם פינת עבודה יעילה, נעימה ואסתטית? כתבה מתוך מדור שבועי קבוע שלי באתר פרוג. עם דוגמאות מפרויקטים שבצע משרדי.

עיצוב חדר ילדים: ילדים זה צבע!

כיף להכניס צבע לבית, והמקום שבו הכי כיף לעשות זאת – חדרי הילדים. הנה כמה כללים שיעזרו לכם ליצור חדרי ילדים שמחים וצבעוניים, בלי לחשוש שתגזימו או שזה ימאס… כתבה מתוך מדור שבועי קבוע שלי באתר פרוג. עם דוגמאות מפרויקטים שבצע משרדי.

הדף שלי באתר INTERIO – האתר המוביל לעיצוב הבית

עיצוב הבית – דוגמאות לעבודות אדריכלות ועיצוב פנים של משרדנו

שיפוץ דירה קיימת במודיעין

שיפוץ דירה קיימת: נוף מרהיב, דירה קיימת סטנדרטית, הרבה פריטים אתניים ואוסף גדול של …צפרדעים. איך שילבנו את הכל וקבלנו דירה אישית ומיוחדת במודיעין.

פנינה ירוקה בלב סואן: חיים חדשים לבית בשכונה תל אביבית ותיקה

בית חדש בשכונה תל-אביבית וותיקה, שנבנה בבנייה קלה. כתבה מתוך אתר “בנין ודיור”.

פתרונות אחסון ששוברים את השגרה

פתרונות אחסון: כתבה באתר “בנין ודיור” מביאה בין היתר דוגמה ממשרד ביתי קטן ויעיל שעיצבתי, ובו גם פטנט פשוט, שיכול לחסוך הרבה בלגן מיותר על שלחן העבודה .