חדר לתינוק: שיפוץ דירה בגבעתייםחדר לתינוק היה בעצם התירוץ: הדירה הזו בגבעתיים היתה גדולה ומרווחת , אבל כמה נקודות בה הפריעו לבעליה. לקראת הצטרפותו של תינוק חדש למשפחה, הוחלט על שיפוץ הדירה. השיפוץ  לא היה גדול, אבל הדירה קבלה פנים חדשות ואיכות החיים בה השתפרה  מאוד:– בפינת האוכל –  ניקנה ריהוט חדש, אלגנטי יותר. למרבה הפלא, לא הריהוט החדש והיפה הוא שעשה את ההבדל הגדול, אלא דווקא העובדה שסובבנו את השולחן בתשעים מעלות. הישיבה מסביב לשולחן היא עכשיו נוחה ומזמינה יותר, ומתאימה יותר לחלל .לפעמים שינוי קטן כזה עושה הבדל ענק..

– קיר הכניסה היה בעבר…כלום. בחרנו להדגיש אותו בעזרת צבע ירקרק, שידה יפה עם מקום לתיקים וכמה מגירות, ומעליה מראה אליפטית.

–  דלת הממ”ד שבמסדרון מאוד בלטה למי שנמצא בסלון. בחרנו להצניע אותה בתוך נישה גבס. ניצלנו את המקום שנוצר לשידת מגירות נוספת בתוך הנישה, וכך יצרנו תוספת אסטטית , שמוסיפה מגם קום איחסון נחוץ ונגיש.

–   את חדר  התאומות הגדלנו מעט, על חשבון חדר התינוק הסמוך.  ארגנו וריהטנו אותו מחדש, כדי ליצור לכל אחת מהן מרחב משלה. בחדר הלא – גדול יש עכשיו מיטת קומותיים, ארון מותאם לצרכי הילדות, עם מקום לבגדים, לספרים ולמשחקים, שני שולחנות כתיבה, מראה גדולה – מאוד חשוב כשהמדובר בשתי  בנות !- והרבה מקום לקישקושים למינהם. וכמובן – הכל בגוונים של הצבע האהוב , בעצם הצבע היחיד שבא בחשבון – וורוד.

– לתינוק החדש יצרנו חדר בגווני כחול. החדר אמנם קטן, אבל הרי תינוקות באמת לא זקוקים להרבה מקום. צבענו אותו בכחול בהיר, ויצרנו בו מקומות איחסון רבים, ובעיקר – אווירה שקטה ורגועה.

 ( עוד על עבודות שיפוץ שונות שבצענו תוכלו לראות כאן)