בדיקה לפני קניית דירה או בית

..Before buying real estate in Israel

 האם הייתם קונים את הבית הזה?


בדיקת דירה לפני קנייה


הייתם קונים אותו אם הייתם יודעים שכעבור תקופה קצרה תוכלו לגור בסלון כזה, כמו בתמונה הבאה……..

 החלל המרכזי, אחרי עבודות הבניה והשיפוצים

החלל המרכזי, אחרי עבודות הבניה והשיפוצים


……או להגיע דרך המבואה הזו לחדר השינה החדש שלכם…….

 עליית הגג, אחרי הבנייה והשיפוצים

עליית הגג, אחרי הבנייה והשיפוצים


  ……..או לארח כאן את החברים שלכם לארוחת צהרים בשבת?

 פינת האוכל - השתקפות במראה

פינת האוכל – השתקפות במראה


ובסוף היום ללכת לישון כאן…

עיצוב חדר שינה

עיצוב חדר שינהעיצוב חדר ילדיםיעוץ אדריכלי לפני קניית דירה או בית:

רוב הקונים היום דירה או בית מזמינים דו"ח בדק בית מחברה הנדסית המתמחה בכך. כך הם יכולים לדעת במדויק אם למבנה יש בעיות הנדסיות ואם הוא מתאים לתקן הישראלי. ומה עם הצדדים האחרים של הבית? התכנון האדריכלי שלו? אפשרויות ההרחבה והשיפוץ שלו? הפוטנציאל שלו להפוך לבית החלומות שלכם?
אני מציעה שרות לכל מי שעומד לפני קניית דירה או בית: בדיקת הנכס מבחינה אדריכלית. יש לי נסיון של שנים רבות בבניה ובשיפוצים, ובדרך כלל אני יכולה בפגישה אחת לתת לכם חוות דעת אדריכלית על הנכס בו אתם מעוניינים.

מה כוללת בדיקה לפני קניית דירה או בית?

קודם כל – היכרות  אתכם. שיחה על הצרכים שלכם, הרצונות שלכם, החלומות שלכם – וגם, בגלל שאנחנו חיים במציאות, על התקציב העומד לרשותכם. אנחנו מבקרים ביחד בנכס ובוחנים אותו מקרוב. המבנה שלו, התכנון הפנימי שלו, המיקום שלו, כיווני האור, האוויר והנוף. על סמך ניסיוני רב השנים, אני שוקלת את כל הפרמטרים האלו, ויכולה להמליץ לכם אם הדירה או הבית מתאימים לכם.
אם אנחנו מגיעים למסקנה שדרושות עבודות נוספות של בניה ושיפוצים, אני ומציעה לכם מספר אפשרויות . אלו יכולות לכלול כמה אופציות:

  • השארת הדירה או הבית כמו שהם, עם כמה שינויים קטנים
  • או : שיפוץ קטן שאינו דורש השקעה גדולה אך יביא לתוצאות משמעותיות
  • או :שיפוץ גדול, שיכול לכלול גם את הרחבת המבנה.
    אם קיימת תכנית מדויקת של הנכס, אני משרטטת לכם במקום כמה אפשרויות, ואתם יוצאים מהפגישה עם כמה סקיצות ריאשוניות . כמובן שלכל אחת מההצעות שלי אני מצרפת הערכת עלויות, הסבר מפורט על תהליך העבודה, וכן הערכת זמן לביצוע.

ומה זה נותן?

כך תוכלו לקבל החלטה מושכלת לגבי קניית הנכס! (כאן תוכלו לקרוא עוד על יעוץ אדריכלי, ועל בדיקת  נכסים  לפני קנייה…)

עיצוב המטבח

עיצוב המטבחBuying a house or  apartment in Israel can be confusing ..

  If you are looking for an apartment in Israel, and the real-estate agent takes you to see the house in the first picture, could you imagine that in a short time you can be living in an apartment which looks like the one in the following pictures?  If you are not a professional architect or interior designer, the answer would probably be no.   


In buying property in Israel, you need professional    advice. As an architect with many years of experience, I can help you in several ways:


The first step is always to get to know you: your needs, your dreams, your likes and dislikes, your taste, and of course – your budget.  Together we can then inspect the property you are interested in, discuss its advantages and disadvantages.  In case the house or apartment needs changes, I can suggest a plan for its renovation, estimate the feasibility of the work needed, and   based on my experience and knowledge of the way things are done in Israel – also estimate the time and budget necessary to complete the project successfully.


עיצוב שירותי אורחים

עיצוב שירותי אורחים

 עיצוב מדרגות

עיצוב מדרגות

 עיצוב מדרגות

עיצוב מדרגות