אדריכלות – איך אצור עבור לקוחותיי בית שיאהבו ?

Architectureכמה מילים על אדריכלות…..


אדריכלות - בתים שאנשים אוהבים


אני אדריכלית כבר שנים רבות, ועדיין עוסקת במקצוע שלי באהבה גדולה.  כל פרויקט של בניה ושיפוצים הוא בשבילי אתגר חדש ומלהיב, מכלול שלם של שיקולים ואילוצים ותובנות, מהם יש ליצור בית  מיוחד,  יחודי  וטוב. יחד עם זאת, אני מרגישה שהניסיון הרב שצברתי נותן לי את היכולת והבטחון המקצועי להוביל את תהליך הבניה בצורה הטובה ביותר עבור לקוחותי. כל פרויקט אדריכלי מתחיל בהכרת התנאים :

  • מי הם לקוחותי, מה הם רוצים לקבל, מה הם אוהבים ומה הם צריכים.
  • מה הם תנאי השטח של הבנין החדש .
  • מה מותר לבנות על המגרש, ומה דורשות הרשויות
  • מהו התקציב העומד לרשותינו


    ובתוך כל אלו – איך אתכנן בנין שיענה בצורה מיטבית על צרכיהם ואהבותיהם של בעליו, איך אצור מקום בו ירגישו שהגשימו את חלומם, שיהיה יחודי להם וגם  נעים, נוח, יפה, יעיל, מעורר השראה, חסכוני בהקמה ובתפעול.תהליך היצירה האדריכלית הוא תהליך ארוך. לעתים מלהיב, לעתים מתיש. הוא דורש השראה ומעוף, ובד בבד גם הרבה עבודה בירוקרטית, הקפדה על פרטים ועיסוק בצדדים  הטכניים, הלא זוהרים. הוא מורכב משיתוף פעולה של גורמים רבים – שלי כאדריכלית, של הקליינטים שלי, פקידי הרשויות, יועצים מקצועיים, קבלנים, בעלי מקצוע, מפקחי בנייה. לא פשוט – אבל בעיניי שמחת היצירה האדריכלית מאפילה על כל הקשיים.

111aaa


……ומה כוללת עבודתי כאדריכלית?

את כל שלבי הבניה: ברורים ראשוניים ברשויות, הכנת תכניות הגשה, תכניות עבודה וכתבי כמויות, תאום עם יועצים, בחירת חומרים , פקוח על בצוע העבודה.  כל אלו – במטרה הפשוטה : ליצור עבור לקוחותי בית יחודי ומיוחד להם, שיאהבו לגור בו. זאת כל התורה.


( הנה עוד על פרויקטים של בניה חדשה… וגם על עבודות משרדי באדריכלות ועיצוב פנים)

Are you looking for an architect and interior designer in Israel?222a


 

As you may know, the process of designing a home is a long one. It can be very exciting, but also exhausting  and risky.

I have over twenty-five years of experience, and still regard each single project with much enthusiasm and joy My knowledge, empathy and creativity will guide you through all stages of the project, and  help you fulfill you dream of a home in Israel.


IMG_79942